Anasayfa - KURUMSAL - Firma Profili
 

Firma Profili

   AS-TAŞ  Beton Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. 2008 yılında kurulmuştur.Şirketin kuruluş amaç ve konularının başında;hazır beton imalatı yapmak,satın aldığı ve ürettiği agregaları hazır beton tesisinde işlemektir.

    İlke olarak “ZAMANINDA VE DOĞRU HİZMET” sloganı ile yola çıkan ve bu ilkeyi en üst kademeden en alt kademeye kadar personeline benimseten seçkin idari kadrosuyla hizmetlerine devam edece olan firmanın en çok önem verdiği bir diğer konu da üretim kalitesi ve verimliliktir.

   Bünyesinde en son teknoloji ürünü olarak imal edilmiş ekipmanlardan oluşan laboratuar, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla tavize tahammülü olmayan bir tutum içerisinde her geçen gün iyinin daha iyisi olma yolunda çalışmalarına devam etmektir.

                     Yönetim Politikası

   Müşterilerimizin sürekli memnuniyetini artırmak için, temin ettiğimiz ve/veya imalatını yaptığımız tüm ürünlerin uluslar arası kuruluşların kabul gördüğü özelliklere uygun malzemeleri zamanında ve hatasız satışa sunmak için aşağıdaki ilkelerimizi tüm çalışanlarımız ve iş ortaklarımız tarafından benimsenerek ve uygulamaya almıştır.

  • Şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek,
  • Sürekli eğitim yolu ile çalışanlarımızın bireysel katkılarını arttırmak,
  • Teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmak,
  • Yeterli arıtma tesisleri kurarak çevreye zarar vermeden üretim yapmaktır.